Prekės nr.: S4546
258,99 €

Prekės pristatymas per 1 - 7 d.d.  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1 - 7 d.d.
  • Pristatymas į namus: per 1 - 7 d.d.

Sigma mount converter MC-11 | Sigma EF-Mount to Sony E

Naujasis MOUNT CONVERTER MC-11 leidžia naudoti SIGMA SA ir SIGMA EOS laikiklio keičiamus objektyvus su Sony E-mount fotoaparato korpusu.
Iki šiol rinkoje buvo įdiegta daug metodų, kaip naudoti objektyvus iš vienos kameros sistemos su korpusu iš kitos sistemos. Tačiau skaitmeniniame amžiuje fotoaparatų sistemos tapo daug sudėtingesnės, todėl sudėtinga sukurti tvirtinimo keitiklį, kuris suderintų objektyvo ir korpuso mechaniką ir programinę įrangą. Sukurti konverterį, suderinantį dabartinių DSLR objektyvus su keičiamų objektyvų fotoaparatų be veidrodžio sistemomis korpusais, yra dar sudėtingiau. Dabar rinka reikalauja keitiklio, kuris ne tik išlygintų atstumą tarp flanšo, bet ir išlaikytų visas funkcijas.
MOUNT CONVERTER MC-11 apima skaitmeninius duomenis, būtinus norint užtikrinti greitą ir sklandų suderinamų objektyvų AF, taip pat OS funkcijas ir fotoaparato funkcijas, kurios padeda valdyti periferinį ryškumą ir koreguoti skersinę chromatinę aberaciją, iškraipymą ir kt.
Be to, kadangi „Sony E“ tvirtinimo kamerų korpusams nereikia mechaninio integravimo su objektyvais, kad būtų galima valdyti diafragmą, MOUNT CONVERTER MC-11 leidžia „SIGMA SA“ keičiamiesiems objektyvams ir „Canon“ fotoaparatams skirtiems SIGMA keičiamiesiems objektyvams visiškai suderinti su automatiniu Sony E ekspozicijos valdymu. - pritvirtinkite kameros korpusus.

MOUNT CONVERTER MC-11 idealiai tinka profesionaliems fotografams, kurie naudoja skirtingas fotoaparatų sistemas, priklausomai nuo objekto, taip pat fotografams mėgėjams, kurie mėgsta naudoti įvairias fotoaparatų sistemas. Padidinus objektyvų suderinamumą su skirtingomis fotoaparatų sistemomis, šis turtas tampa vertingesnis nei bet kada. Be to, „Sony E-mount“ kamerų korpusų vartotojai džiaugsis tuo, kad jiems prieinamų objektyvų skaičius iš karto padidėja.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V