Apie Elektromarkt

Parduotuvėse ELEKTROMARKT apsilankę klientai gali ne tik įsigyti jiems reikiamos buitinės, IT, foto, video ir audio, asmeninės higienos ir namų apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipažinti su kiekvienos prekės savybėmis, patys išbandyti produktų funkcijas ir galimybes. 7 dienas per savaitę dirbantys profesionalai konsultuoja telefonu ar internetu ir padeda išsirinkti pačią tinkamiausią prekę pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.

ELEKTROMARKT parduotuvės pasižymi patraukliu prekės kainos ir kokybės santykiu, o itin platus asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui palyginti įvairių gamintojų produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Prekės ženklo ELEKTROMARKT tinklas vykdo buitinės technikos ir elektronikos mažmeninę bei elektroninę prekybą Lietuvoje. Taip pat savo klientams siūlo lanksčius pirkinių pristatymo būdus, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, pratęstą garantiją, draudimą, lizingą, technikos pajungimą ir profilaktika, programinės įrangos instaliavimą bei kitas paslaugas.
6 fizinės ELEKTROMARKT ženklo parduotuvės įsikūrusios penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje.


ELEKTROMARKT parduotuvėse nuolat ir operatyviai pristatomos svarbiausios pasaulio rinkose technologijų naujovės. Prekybos salonai kuriami, remiantis modernia klientų aptarnavimo strategija, todėl juose klientai gali nemokamai naudotis internetu, klausytis muzikos ar išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus.KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V