NEMOKAMAS atsiėmimas „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvėse

Miestuose, kuriuose yra „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvė, galima atsiimti elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes. Atsiimti parduotuvėje galima tik perkant prekių už ne mažiau nei 20 €.

Nemokamas atsiėmimas jei užsakyta prekė yra pasirinktoje „Avitela“ ar „Elektromarkt“ parduotuvėje:

    • atsiimkite per 1 valandą visose Avitela ir Elektromarkt parduotuvėse – nemokamai. Paslaugos teikimo sąlygos  ČIA

Jei užsakytos prekės šiuo metu Jums patogiausioje „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvėje nėra, užsakymą galėsite atsiimti per 2-5 darbo dienas. Taikomas papildomas prekių persiuntimo mokestis – 2,99 Eur.
Kai jūsų užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, informuosime SMS žinute ar el. paštu.

Užsakymo pristatymas tą pačią dieną

 • Paslauga teikiama visuose miestuose, kur yra Avitela ir Elektromarkt parduotuvės. Raskite artimiausią  čia
 • Taikoma užsakymams, pateiktiems internetu iki 14:00 val., visomis savaitės dienomis (I-VII), 14:00 – 20:00 val., išsk. švenčių dienomis.
 • Taikoma užsakymams iki 30 kg.
 • Paslaugos kaina 7.99 €.
 • Užsakymas gali būti apmokėtas internetu arba grynaisiais pinigais pristatymo metu. Galimybė atsiskaityti bankine kortele yra tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje.
 • Prekės pristatomos iki lauko durų. Užnešimo paslauga neteikiama.
 • Prekė privalo būti pasirinkto miesto, kuriame vykdomas pristatymas parduotuvėje (informaciją rasite prekės puslapyje po kaina, paspaudę nuorodą „Prekė yra šiose parduotuvėse”).
 • Paslauga teikiama miesto ribose.
Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
 
Užnešimo paslauga
Atsiėmimas Elektromarkt ar Avitela parduotuvėse
nemokamas neteikiama
Pristatymas nurodytu adresu su kurjerių tarnyba
Nuo 2,99 iki 24,90€* 12,49 €
Atsiėmimas LP Express 24 terminaluose 2,99 € neteikiama
Atsiėmimas DPD pickup terminaluose 2,99 € neteikiama
Atsiėmimas Omniva terminaluose 2,99 € neteikiama
Pristatymas į Kuršių neriją +17,99 € neteikiama

* Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio.

Pristatymas nurodytu adresu su kurjerių tarnyba

Prekės pristatomos nurodytu adresu per 1-5 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Dieną prieš prekės pristatymą Jūs būsite informuoti trumpąja žinute apie prekės išsiuntimą, statuso pasikeitimą. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką 1val. tikslumu būsite informuoti SMS žinute (prekių pristatymas vykdomas I-V 08:00 – 18:00).

Svoris Kaina
Iki 30 kg Nuo 2,99 iki 5,99 €
30-80 kg 13,99 €
80-120 kg 19,99 €
Virš 120 kg 24,99 €

Prekių užnešimo paslauga

 • Prekę (-es) sveriančią (-ias) iki 31 kg. kurjeris užneša iki Jūsų durų. Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo. Neužsakius paslaugos kurjeris atvažiuoja vienas ir neturi galimybės užnešti stambiagabaritinės prekės.
 • Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje, Telšiuose Jūsų patogumui didelių gabaritų ir/ar prekei sveriančiai nuo 31 kg iki 80 kg teikiama užnešimo paslauga. Paslaugos kaina 12.49 € už vieną prekės vienetą. Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą. Virš 80 kg - paslauga neteikiama
 • Prekės pristatymo terminas su užnešimu: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena – gali pailgėti iki 1-2 d.d.
 • Prekės užnešimo paslauga suteikiama iki 16 val. darbo dienomis.
 • Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 17,38 € mokestis.
 • Užnešamos visos klientui atvežtos prekės.
Svarbu!
 • Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąją žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką.
 • Pasirinkus prekės užnešimo/krovos paslaugą, prekių pristatymas galimas 8:00 - 16:00 val. laikotarpyje.
 • Užnešimo/krovos paslauga teikiama prekėms sveriančioms iki 80 kg ir iki 200 cm aukščio visoje Lietuvoje. Prekėms sveriančioms nuo 80 iki 120 kg bei iki 200 cm aukščio, paslauga išimtinais atvejais teikiama šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Alytus, Utena, Tauragė, Telšiai.
 • Dėl užnešimo/krovos paslaugos pristatymo terminas gali prailgėti iki 1 - 3 darbo dienų.
 • Kai prekės svoris yra iki 30 kg, kurjeris iškrauna prekę ir atneša ją. Papildomos užnešimo/krovos darbų paslaugos tokiu atveju užsakyti nereikia.
 • Kai prekės svoris yra nuo 30 kg iki 80 kg ir yra užsakyta užnešimo/krovos paslauga, kurjeris iškrauna prekę ir atneša ją.
 • Jei bent viena prekė sveria nuo 30 kg (pvz. skalbyklė, televizorius ir pan.) kurjeris tik padės šią prekę iškrauti iš automobilio, tačiau nepadės jos nunešti į pageidaujamą vietą. Jei užsakyta prekė yra didelių matmenų, taip pat, jei prekė pakuojama ant spec. padėklo, nors sveria iki 30 kg, ji nebus užnešama.

Atsiėmimas Omniva, DPD Pickup ar LP Express 24 terminaluose

Pristatymo kaina 2,99 €. Prekės pristatymo į pasirinktą paštomatą terminas 2- 5 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į terminalo dėžę.

Atvykite Jums patogiu laiku - terminalai dirba 24 val. per parą.

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute bei el. paštu su durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu.

Neatsiėmus užsakymo per nurodytą terminą, siunta bus grąžinta siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V