NEMOKAMAS atsiėmimas „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvėse

Miestuose, kuriuose yra „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvė, galima atsiimti elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes.

Nuo Rugsėjo 13 dienos į visas parduotuves gali patekti tik turintys Galimybių pasą. Neturintys Galimybių paso gali lengvai ir patogiai apsipirkti internetu ir pasirinkti pristatymą į namus ar paštomatą. Norintiems be Galimybių paso atsiimti prekes iš parduotuvių (negalioja šioms parduotuvėms: Saltoniškių g. 9, Vilnius (Panorama); Savanorių pr. 255, Kaunas) prašome būtinai apmokėti užsakymą iš anksto, gavus informaciją, kad užsakymas suruoštas ir atvykus prie parduotuvės paskambinti prie parduotuvės kontaktų esančiu numeriu ir sekti nurodymus telefonu.

Rezervuoti asmeninę ekspertų konsultaciją Jums patogiu metu galite paspaudę čia: https://elektromarkt.lt/konsultacija

Klientų aptarnavimas ir ekspertų konsultacijos: I-VII 8:00-20:00  8 700 77700

Galimas skubus arba nemokamas atsiėmimas jei užsakyta prekė yra pasirinktoje „Avitela“ ar „Elektromarkt“ parduotuvėje:

 • NAUJIENA! Paruošime užsakymą vos per 30 minučių visose Avitela ir Elektromarkt parduotuvėse. Šiai paslaugai taikomas papildomas 5 € mokestis už skubų užsakymo paruošimą. Platesnės paslaugos teikimo sąlygos ČIA
 • jeigu skubaus paruošimo paslauga nereikalinga, galimas nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 10 € ir jeigu užsakyta prekė yra pasirinktoje "Avitela" ar "Elektromarkt" parduotuvėje

Avitela bei Elektromarkt parduotuvių kontaktus, bei darbo laikus rasite čia.

Jei užsakytos prekės šiuo metu Jums patogiausioje „Elektromarkt“ ar „Avitela“ parduotuvėje nėra, užsakymą galėsite atsiimti per 1-3 darbo dienas. Taikomas papildomas prekių persiuntimo mokestis – 2,99 Eur.
Kai jūsų užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, informuosime SMS žinute ar el. paštu.

Užsakymo pristatymas tą pačią dieną

 • Paslauga teikiama visuose miestuose, kur yra Avitela ir Elektromarkt parduotuvės. Raskite artimiausią  čia
 • Taikoma užsakymams, pateiktiems internetu iki 14:00 val., visomis savaitės dienomis (I-VII), 14:00 – 20:00 val., išsk. švenčių dienomis.
 • Taikoma užsakymams iki 30 kg.
 • Paslaugos kaina 7.99 €.
 • Užsakymas gali būti apmokėtas internetu arba grynaisiais pinigais pristatymo metu. Galimybė atsiskaityti bankine kortele yra tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje.
 • Prekės pristatomos iki lauko durų. Užnešimo paslauga neteikiama.
 • Prekė privalo būti pasirinkto miesto, kuriame vykdomas pristatymas parduotuvėje (informaciją rasite prekės puslapyje po kaina, paspaudę nuorodą „Prekė yra šiose parduotuvėse”).
 • Paslauga teikiama miesto ribose.
Pristatymo būdasPristatymo mokestis
 
Užnešimo paslauga
Atsiėmimas Elektromarkt ar Avitela parduotuvėse
nemokamasneteikiama
Pristatymas nurodytu adresu su kurjerių tarnyba
Nuo 2,99 iki 24,90€*12,49 €
Atsiėmimas LP Express 24 terminaluose2,99 €neteikiama
Atsiėmimas DPD pickup terminaluose2,99 €neteikiama
Atsiėmimas Omniva terminaluose2,99 €neteikiama
Pristatymas į Kuršių neriją+17,99 €neteikiama

* Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio.

Pristatymas nurodytu adresu su kurjerių tarnyba

Prekės pristatomos nurodytu adresu per 1-3 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Dieną prieš prekės pristatymą Jūs būsite informuoti trumpąja žinute apie prekės išsiuntimą, statuso pasikeitimą. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką 1val. tikslumu būsite informuoti SMS žinute (prekių pristatymas vykdomas I-V 08:00 – 18:00).

DĖMESIO! Pristatymo metu prašome atidžiai patikrinti išorinę prekės pakuotę. Pastebėjus išorinius pažeidimus (pvz. pradurta pakuotė, įplyšus pakuotė, sulankstyta pakuotė) Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui priėmus prekę ir prekės perdavimo – priėmimo dokumente nepažymėjus apie išorinius pakuotės pažeidimus, laikoma, kad pakuotė yra pristatyta nepažeista, o Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

SvorisKaina
Iki 30 kgNuo 2,99 iki 5,99 €
30-80 kg13,99 €
80-120 kg19,99 €
Virš 120 kg24,99 €

Prekių užnešimo paslauga

 • Prekę (-es) sveriančią (-ias) iki 31 kg. kurjeris užneša iki Jūsų durų. Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo. Neužsakius paslaugos kurjeris atvažiuoja vienas ir neturi galimybės užnešti stambiagabaritinės prekės.
 • Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje, Telšiuose Jūsų patogumui didelių gabaritų ir/ar prekei sveriančiai nuo 31 kg iki 80 kg teikiama užnešimo paslauga. Paslaugos kaina 12.49 € už vieną prekės vienetą. Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą. Virš 80 kg - paslauga neteikiama
 • Prekės pristatymo terminas su užnešimu: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena – gali pailgėti iki 1 d.d.
 • Prekės užnešimo paslauga suteikiama iki 16 val. darbo dienomis.
 • Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 17,38 € mokestis.
 • Užnešamos visos klientui atvežtos prekės.

Svarbu!

 • Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąją žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką.
 • Pasirinkus prekės užnešimo/krovos paslaugą, prekių pristatymas galimas 8:00 - 16:00 val. laikotarpyje.
 • Užnešimo/krovos paslauga teikiama prekėms sveriančioms iki 80 kg ir iki 200 cm aukščio visoje Lietuvoje. Prekėms sveriančioms nuo 80 iki 120 kg bei iki 200 cm aukščio, paslauga išimtinais atvejais teikiama šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Alytus, Utena, Tauragė, Telšiai.
 • Dėl užnešimo/krovos paslaugos pristatymo terminas gali prailgėti iki 1 - 3 darbo dienų.
 • Kai prekės svoris yra iki 30 kg, kurjeris iškrauna prekę ir atneša ją. Papildomos užnešimo/krovos darbų paslaugos tokiu atveju užsakyti nereikia.
 • Kai prekės svoris yra nuo 30 kg iki 80 kg ir yra užsakyta užnešimo/krovos paslauga, kurjeris iškrauna prekę ir atneša ją.
 • Jei bent viena prekė sveria nuo 30 kg (pvz. skalbyklė, televizorius ir pan.) kurjeris tik padės šią prekę iškrauti iš automobilio, tačiau nepadės jos nunešti į pageidaujamą vietą. Jei užsakyta prekė yra didelių matmenų, taip pat, jei prekė pakuojama ant spec. padėklo, nors sveria iki 30 kg, ji nebus užnešama.

Atsiėmimas Omniva, DPD Pickup ar LP Express 24 terminaluose

Pristatymo kaina 2,99 €. Prekės pristatymo į pasirinktą paštomatą terminas 1-3 d.d. nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į terminalo dėžę.

Atvykite Jums patogiu laiku - terminalai dirba 24 val. per parą.

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute bei el. paštu su durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu.

Neatsiėmus užsakymo per nurodytą terminą, siunta bus grąžinta siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V