Navigation
8 700 77700

I-VII: 08:00 - 20:00 val.

Navigation

GERAS GARSAS IR JOKIŲ LAIDŲ. TOP 6


Apžvalga Pauliaus, nuotraukos gamintojų.


 


Šylantys orai atveria duris pramogoms, kurias buvote primiršę per ilgą rudenį ir žiemą. Kepsninės, lauko baldai ir patiesalai bus tuoj ištraukti į ryškią dienos šviesą, kad džiugintų mus ilgėjant dienoms ir gražėjant vakarams. O kur poilsis – ten ir muzika. Kas naujo belaidžių muzikos kolonėlių pasaulyje? Ar ne laikas atsinaujinti? O jei dar neturite – pats metas pagalvoti apie tokį pirkinį. Juk tiek muzikos telefone ir planšetėje, o kiek dar debesyje


Štai šeši labai įdomūs iš kelių dešimčių atrinkti modeliai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ieškantiems gero garso, kurį galima „pasiimti“ su savimi. Kodėl šitie, o ne kiti? Nes tai, ko gero, geriausia, ką gali pasiūlyti rinka. 


Paulius: „Tai nauja jūsų vakarėlių kokybė. Daugiau jokio nuobodulio ir ginčų dėl prasto garso, jokių skundų: „Taip pjauna ausis, kad geriau išjunk visai.“ Su šitais gagetais neapsigėdinsite nei kaime, nei mieste. Atrinkau tai, ką pats imčiau.“ 


 


„Harman Kardon“ Go + Play


Čiupk mane ir eik žaisti 


Stilinga rankinė, kurią prieš keletą metų pamėgo mobilūs melomanai, dabar dar stilingesnė. Nebėra D elementų dėžės apačioje, įmontuotas akumuliatorius, kurio realiame gyvenime pakanka porai trims valandoms. Tai garsaus gamintojo įrenginys, tad visai logiška turėti lūkesčių dėl garso kokybės. Išties nenuvilia. 


Du pasyvūs 9 cm žemųjų dažnių garsiakalbiai, du vidutinių, ir du aukštų. Visas hercų diapazonas, aptrauktas stilinga juoda (arba balta) medžiaga. Lenkta šlifuoto aliuminio rankena tarsi primena: čiupk mane ir eik žaisti. Svoris – beveik keturi kilogramai, tikrai ne iš lengvųjų, be to, neatsparus vandeniui. Mobilioji programėlė – labai nevykusi, tačiau bent jau įmontuota USB jungtis telefonui įkrauti, ausinių lizdas, yra konferencinio skambučio galimybė. 


Didžiausias šio stilingo gaminio privalumas – itin galingas sodrus garsas, nenusileidžiantis gerokai brangesniems aparatams. Nominali galia – net 90 W, o į sistemą sujungę du tokius gaunate tai, apie ką netrukus sužino visi kaimynai. Kainuos apie 280 eurų. 


 


Logitech UE Boom 2


Jas galima jungti į stereosistemą


Prieš porą metų kompanijos „Logitech“ gaminys „Ultimate Ears“ arba „UE Boom“ buvo geriausia, ką siūlė šis kainos ir kokybės segmentas. Tad kitas logiškas inžinierių žingsnis – sukurti dar geresnį daiktą. Taip atsirado „Boom 2“, kuris nuo pirmtako skiriasi visų pirma 360 laipsnių garso skleistine. Įmitusią lervą primenanti kolonėlė garsą skleidžia vienodai į visas puses, gali būti pakabinta ant vinies ar kuprinės užtrauktuko. Cilindrą pasirinksite pagal skonį – nuo juodos iki apelsino spalvos. 


Tai viena geriausiai skambančių palyginti kuklaus dydžio kolonėlių, tiesa, kiek trūksta kvapo žemųjų dažnių diapazonui, o geriausiai atkuria popmuziką ar elektronikos kūrinius. Su ja leidžiama elgtis neatsargiai – atspari smūgiams ir netgi nardymui vandenyje. Kaina – apie 170 eurų. Tiesa, nusipirkus dar kelias tokias, galima sujungti į stereosistemą, o tai kol kas gali pasiūlyti nedaugelis gamintojų. 


Norint prasukti dainą tereikia stuktelėti per cilindro viršų, sistema klauso „Siri“ ir „Google Now“ balso komandų, o baterija palaiko gyvastį iki 15 valandų.


 


Bang & Olufsen Beoplay A1


Kultinis gaminys, telpantis ant delno 


Šis gamintojas daugeliui siejasi su išskirtiniu dizainu ir didele kaina. Tačiau laikai keičiasi ir į masinį vartotoją tenka orientuotis net dinozaurams, kurie nenori išnykti. Tad šis kultinės danų kompanijos gaminys įperkamas ir tiems, kurie nėra užkietėję jos gerbėjai, o tik ieško ko nors išskirtinio ir kokybiško. A1 panašus į ledo ritulį, o gal ir priešgaisrinės signalizacijos daviklį. Nuotraukose jis atrodo labai mažas ir lengvas, tačiau toks nėra. Telpa ant delno, tačiau sveria solidžiai. Turbūt kokybiško garso į dar mažesnę aliuminio dėžutę suspausti nebeįmanoma. 


Gamintojai tikina, kad jis atsparus vandeniui, tačiau internete pilna vaizdų, kuriuose matyti, kad ant grotelių užpylus skysčio garsas tampa labai blogas, tad geriau to nedaryti. Tai irgi 360 laipsnių grotuvas, kurį taip pat galima sujungti su kitu tokiu pačiu į stereosistemą bei pakabinti ant sienos – tam labai pravers stilingas odinis dirželis. 


Garso pakanka užpildyti 25 kvadratų ar kiek didesnį kambarį stebėtinai dosnia bosų doze, o atkūrimas beveik neiškraipomas net beveik pasiekus maksimumą. Dizainas gražus, tačiau korpusas neatsparus: įsimetę į kuprinę su raktais ar kitais metaliniais daiktais jį subraižysite. B&O sako, kad gros iki 24 valandų, tačiau testai parodė, kad kolonėlė veiks gerokai trumpiau. 


Jūsų piniginę šis ateivių daiktas paplonins 250 eurų.


 


Sony SRS-XB3


Rimtas pretendentas į idealų gaminį


Japonų elektronikos milžinas gamina beveik viską, kas vartoja elektrą, tad ir šis segmentas aprūpintas ne vienu įdomiu jų modeliu. SRS-XB3 – vandeniui atsparus, ištvermingas, o svarbiausia – puikiai grojantis daiktas. 


Kitaip nei daugeliu kitų atvejų, čia nutarta palikti apčiuopiamus valdymo mygtukus ir netgi ranka reguliuoti žemus dažnius. Tiesa, gaminys labiau patiks tiems, kurie linkę „užsimesti žemų“, tačiau „Sony“ čia sugeba išlaikyti solidų tiek aukštų, tiek vidutinių dažnių garsą. 


Dar pridėkite 24 valandas laikančią bateriją ir palyginti nedidelę (apie 115 eurų) kainą – ir turite labai rimtą pretendentą į idealų gaminį, kurio ilgai ieškojote ir kuris praturtins jūsų laisvalaikį naujomis galimybėmis. Rinktis galima iš trijų spalvų – juodos, mėlynos arba raudonos.


 


Bose SoundLink Mini 2


Siauriau, trumpiau, bet geriau


Ši amerikiečių kompanija jau kelis dešimtmečius yra tapusi gero garso ir inovatyvių sprendimų sinonimu. Ne išimtis ir produktas „SoundLink Mini 2“, kuriuo „Bose“ konkuruoja šiaip jau ankštoje rinkoje. Sąmoningai atsisakyta radikalus posūkio prie populiarios cilindro formos, kuri užtikrina platesnę garso sklaidą, tačiau ten tokių jau labai daug – nuo „Denon Envaya Mini“ iki „JBL Charge 3“. 


„Mini 2“ yra kiek kitoks, jis labiau primena sumažintą klasikinės formos stiprintuvo versiją ir aiškiai apeliuoja į tuos, kurių gyvenime muzika atsirado gerokai anksčiau nei MP3 formatas. Dėl tokios savo formos gaminys labiau patinka tam aukštesnių pajamų segmentui, kuris įpratęs prie „Bose“ formų, tačiau negali skleisti garso taip plačiai, kaip daugelis varžovų. Baterija irgi laiko trumpiau – iki 10 valandų. 


Vis dėlto tai puikus grotuvas vertinantiems gerą garsą. Taip pat pagalvota apie patogų įkrovimą per specialų padėklą. Į kišenę netilps, tačiau krepšyje daug vietos neužims. Tai labiau namų ir sodo, o ne kelionių palydovas. Jis puikiai atkurs vokalus ir muziką, nenugramzdindamas visko bumbsinčių bosų makalynėje. Kaina šį pavasarį – apie 230 eurų.


 


Marshall Kilburn


Sunki stilinga nostalgija 


Tie, kuriems „Bose“ neatrodo pakankamai klasiškai, anksčiau ar vėliau atsiduria prie stendo, kuriame išdidžiai pūpso šis daiktas. Tarp visų blizgančių ir blyksinčių skaitmeninės eros cilindrų jis atrodo kaip įžūlus ateivis iš seniai praėjusio Analoginio amžiaus. Panašiai kaip koks Mickas Jaggeris gatvės hiphopo festivalyje. 


Kompanijos „Marshall“ stiprintuvus galima pamatyti ant scenos daugelio legendinių roko grupių koncertuose. O šis prietaisas, kuriuo gamintojas įžengė į belaidžių kolonėlių rinką, tiesiog pabrėžtinai skiriasi nuo konkurentų. Šeštojo ir septintojo stiliaus daiktas patinka tikrai ne visiems, bet roko ir rokenrolo klausantiems dažniau nei kitos muzikos tai idealus stilingas aksesuaras. Ne iš tų, kuriuos norėtųsi temptis į žygį, nes sveria apie tris kilogramus, tačiau iškylai sode – pats tas. 

Garsą atkuria vienas žemų ir du aukštų dažnių garsiakalbiai, prijungti prie atskirų stiprintuvų. Reguliuojamas paauksuotais analoginiais mygtukais. Garsas – solidus, tiesa, kartais „pasiklystantis“ sudėtingesnėse džiazo ir vokalo kompozicijose. Už stilingą nostalgiją sumokėsite apie

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V