AR NAUJA „HUAWEI“ OPERACINĖ SISTEMA „HONGMENG“ SUGEBĖS KONKURUOTI SU „ANDROID“ Po to, kai „Huawei“ buvo priversta nutraukti bendradarbiavimą su „Google“, Kinijos gigantė dėjo visas pastangas sukurti savo operacinę sistemą, kurią pavadino „Hongmeng“. Nauja operacinė sistema jau buvo testuota su 1 milijonu prietaisų.
Giedrius Savickas – puikiai žinomas Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius, pasirodęs beveik visose svarbiausiose praėjusių kelerių metų Lietuvos kino premjerose. Su „Elektrolife“ Giedrius prisimena laikus, kai pas vaikus ateidavo Senelis Šaltis, pasakoja be kokių įrenginių negali išsiversti, kodėl jam patinka fotografija bei kada randa laiko mėgstamiems vaizdo žaidimams ir muzikai.
Esate iš tų, kuriems bėga seilė vos išgirdus žodį „barbeque“? Tuomet jums neabejotinai reikia kepsninės. Lauko griliai bei šašlykinės yra daugelio mūsų vasaros pramoga, atgaiva ir atrakcija. Sunku įsivaizduoti šiltą vakarą sodyboje prie ežero su gerų draugų kompanija be gardaus šašlyko, tobulai iškepto steiko ar griliuje keptos žuvies ir daržovių. Tam tereikės įsigyti kokybišką lauko kepsninę, kurių šiandien rinkoje yra apstu. Tik kaip išsirinkti tą vienintelę... kepsninę!
„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis – turbūt daug kam pažįstamas veidas, visuomenei labiausiai žinomas iš televizijos ekranų ar renginių, kuriuose kalbama finansų temomis. Juk labai smagu tokį žmogų pažinti ir visai iš kitos pusės, todėl pakvietėme Nerijų Mačiulį pakalbėti gyvenimiškomis temomis, iš kurių jam viena artimiausių – sportas. Kalbamės ir apie Kalėdas ir, žinoma, dovanų pirkimą šventiniu laikotarpiu.
Trisdešimtmetis vilnietis DELFI kino apžvalgininkas Darius Voitukevičius labai mėgsta filmus, nors žodis „mėgsta“ šiame kontekste nėra visiškai tikslus. Vyras skaičiuoja turįs daugiau nei du tūkstančius filmų, o svarbia priežastimi pamėgti kiną jam tapo per vienas Kalėdas dovanų gautas kompiuteris.
Norite atsisakyti senos viryklės ir rinktis įmontuojamą kaitlentę? Įsirenginėjate naują namą ar butą ir ieškote naujausių sprendimų? Padėsime atsakyti į kylančius klausimus, ką pasirinkti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Skubame į pagalbą su gidu, padėsiančiu perprasti įmontuojamų kaitlenčių ypatumus.
Keičiate virtuvės interjerą ir norite atsinaujinti orkaitę? Matote, jog turima orkaitė nebepatenkina jūsų gaminimo poreikių? Žinome, jog renkantis buitinę techniką kyla daug klausimų ir tuo metu praverčia konsultacija, padedanti priimti geriausią sprendimą. „Elektromarkt” specialistai parengė gidą, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis orkaitę.
Plaunantis ar įprastas? Belaidis ar ne? O gal siurblys-robotas? Šiame gide „Elektromarkt“ specialistai pateikia pagrindinių siurblių tipų privalumus bei trūkumus, bei atsako į kitus aktualius klausimus svarstantiems, kaip išsirinkti dulkių siurblį.
Norėtumėte daugiau laiko praleisti gamtoje? Ieškote naujų filmavimo ar fotografavimo būdų? O gal norite sudominti savo vaikus technologijomis? Įsigykite droną – nuotaikingos savaitgalio išvykos į gražias Lietuvos ar užsienio šalių vietoves ir puikūs vaizdai garantuoti! Apgalvojus, kokiais tikslais naudosite droną, telieka išsirinkti tinkamiausią modelį. Reikia pagalbos? „Elektromarkt“ specialistai parengė gidą, kuriame atsako į svarbiausius klausimus renkantis droną.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

8:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V