Prekės nr.: S94376
685,99 €

Prekės pristatymas per 1 - 7 d.d.  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1 - 7 d.d.
  • Pristatymas į namus: per 1 - 7 d.d.

 

Canon EF 35mm f/2 IS USM

35 mm fiksuoto židinio nuotolio objektyvas su keturių padalų vaizdo stabilizatoriumi ir f/2 maksimalia diafragma – geriausias pasirinkimas norint fotografuoti prietemoje. Ultragarsinis AF mechanizmas veikia greitai ir tiksliai. Asferinis objektyvo elementas pagerina vaizdų kokybę.

Pranašumai

  • Iki keturių padalų vaizdo stabilizavimas
  • Greita f/2 maksimali diafragma
  • Ultragarsinis AF užtikrina spartų ir tikslų fokusavimą
  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas
  • Devynių ašmenų diafragma užtikrina tolygų nesufokusuotų vietų perteikimą
  • Lieto stiklo elementai užtikrina aiškumą
  • 0,24 m mažiausias fokusavimo atstumas

Ypatybės išsamiai

Natūralus plačiakampis vaizdas
EF 35 mm f/2 IS USM pasižymi natūralia perspektyva ir platesniu regos kampu, todėl, dirbant su viso kadro skaitmeniniais veidrodiniais įrenginiais, jis yra gera standartinė įprasto 50 mm optinio objektyvo alternatyva. Dirbant EOS fotoaparatais su APS-C dydžio jutikliais, šis objektyvas sukuria panašų į 56 mm objektyvo regos kampą.

Vaizdo stabilizavimas fotografuojant prietemoje
Fotografuoti nuo rankų prietemoje galite naudodami iki keturių padalų ilgesnį išlaikymą nei paprastai. Vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija automatiškai nustato, kada fotografas, sekdamas judančius objektus, pereina į panoraminį vaizdą ir išjungia ta kryptimi nukreiptą stabilizatorių.

Didelė f/2 maksimali diafragma
Dirbdami su iki f/2 pločio diafragmomis fotografai gali naudoti mažą lauko gylį. Net ir prietemoje galite džiaugtis ryškiu vaizdu vaizdo ieškiklyje ir naudoti gana trumpą išlaikymą.

Pažangus automatinis fokusavimas
Žiedinis ultragarsinis AF variklis užtikrina spartų beveik begarsį automatinį fokusavimą. Bet kada galite perimti vadeles perjungę rankinį fokusavimo valdymą.
Modernus optikos dizainas
Asferinis objektyvo elementas išgauna aukščiausios kokybės atvaizdus, o septynių ašmenų diafragma užtikrina tolygų nesufokusuotų vietų perteikimą. EF 35 mm f/2 IS USM fokusuoja vaizdą iki 0,24 m, tad galite prisiartinti prie fotografuojamų objektų.

Kompaktiškas dizainas
EF 35 mm f/2 IS USM yra pakankamai mažas, kad visada tilptų jūsų krepšyje, todėl puikiai tinka reportažinei ar gatvės fotografijai.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V