Prekės nr.: PR000127409
849,99 €
Prekės tech.
duomenys


Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:
  • Jeigu prekė yra Jūsų pasirinktoje parduotuvėje atsiimkite ją per 29 min tik už 5€ mokestį.
  • Pristatymas į namus: 1-3 d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-3 d.d.
Apšvietimas Yra
Bendra talpa 364 l
Energijos efektyvumo klasė E
Kompresorių kiekis 1
Metinės energijos sąnaudos 239 kWh
Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui 10 val.
Temperatūros nustatymo funkcija Yra
Tipas Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis
Triukšmingumo lygis 33 dB
Spalva Balta
Aukštis 193,5 cm
Gylis 54,5 cm
išmatavimai 78,7 kg
Plotis 69 cm
Šaldiklio padėtis Apačioje
Šaldiklio šaldymo technologija „NoFrost“
Šaldiklio talpa 83 l

ĮMONTUOJAMAS ŠALDYTUVAS-ŠALDIKLIS HAIER HBW5719E

ĮMONTUOJAMAS ŠALDYTUVAS-ŠALDIKLIS Haier HBW5719E
Humidity Zone

HUMIDITY ZONE

Stalčius, kuriame pastoviai palaikomas 90 proc. drėgnumas

 
Air Surround

AIR SURROUND

Oro tėkmė iš šonų garantuoja ilgalaikį šviežumą

 
Nuotolinis valdymas

NUOTOLINIS VALDYMAS

Neįtikėtinos galimybės prisijungus prie „wi-fi“ tinklo

Didelis sutaupomos energijos kiekis

DIDELIS SUTAUPOMOS ENERGIJOS KIEKIS

„E“ klasė lemia mažesnes sąskaitas už elektrą ir suteikia galimybę sutaupyti

 
Total no frost

TOTAL NO FROST

Daugiau jokio ledo šaldytuve

 
Ilgalaikis patvarumas

ILGALAIKIS PATVARUMAS

Penkiolikos metų garantija inverteriniam kompresoriui

 

SUSIPAŽINKITE SU „HAIER“ ŠALDYTUVŲ FUNKCIJOMIS, PALENGVINSIANČIOMIS JŪSŲ KASDIENĮ GYVENIMĄ

Ruoškite valgį kaip virtuvės šefas!

Novatoriškos „Haier“ serijos prietaisai perkels jus į ateities virtuvę. Šie sprendimai leis savo namuose gaminti patiekalus tarsi 5 žvaigždučių restorane !Dirbtinis intelektas patars dėl optimalių nustatymų, o virtualusis asistentas palaipsniui nuves jus nuo paprasto maisto gaminimoNULL į meistriškumo viršūnę! Pažangi technologija, slypinti gražioje, minimalistinėje formoje. Kruopščiai atrinktos aukštos kokybės medžiagos garantuoja patvarumą ilgus metus. Griežtas, bet elegantiškas stilius puikiai derės prie šiuolaikinio interjero.

6 serija – išskirtinis dizaino ir naujausių technologijų derinys

6 serijos prietaisai „Haier“ su šaldytuvu viršuje ir šaldikliu apačioje –tai tobulas derinys, kalbant apie išskirtinį dizainą ir pažangiausias funkcijas. Įrengus specialius skyrius, tokius kaip „Humidity Zone“, ir įdiegus naujausią technologiją „Haier Air Surround“, 6 serijos prietaisuose galimas ilgalaikis maisto produktų saugojimas.

Išsaugokite iki 99 proc. maisto skonio, konsistencijos ir sultingumo net ir po 7 dienų.

Technologija „Haier Air Surround“ lemia švelnią oro tėkmę šaldytuvo viduje. Dėl specialių šonuose esančių angų šaltas oras yra skleidžiamas tolygiai, be tiesioginio poveikio laikomiems produktams, todėl jie nedžiūsta ir nepraranda svorio. Taip technologija „Haier Air Surround“ padeda išsaugoti iki 99 proc. maisto produktų skonio, konsistencijos ir sultingumo laikant juos šaldytuve net ir 7 dienas.

„Humidity Zone“ – maistas išlieka šviežias dukart ilgiau

Daržovės ir vaisiai laikytini optimaliomis sąlygomis, kad neprarastų savo maistinės vertės. Specialiuose stalčiuose „Humidity Zone“ delikačių maisto produktų šviežumas išsaugomas dukart ilgiau. Tai lemia technologija HCS (iš angl. „Humidity Control System“) – augalinių pluoštų membrana, palaikanti 90 proc. drėgmės lygį ir automatiškai jį kontroliuojanti, kad stalčiuje būtų išvengta kondensato. Užtikrinus šiame skyriuje reikiamą vėsaus oro cirkuliaciją, ilgiau išsaugoma laikomų produktų maistinė vertė.

„Total No Frost“ – daugiau jokio ledo šaldytuve

Moderni technologija „Haier Total No Frost“ apsaugo nuo ledo susidarymo visame šaldytuve-šaldiklyje ar laikomų maisto produktų kvapų susimaišymo. Nuolatinio atitirpinimo proceso metu specialus gaubtas apsaugo nuo karšto oro patekimo į šaldiklį, todėl užšaldytas maistas yra laikomas saugiai ir išvengiama energijos nuostolių.

Specialus stalčius „Fresh Box“

Švieži produktai laikytini optimaliomis sąlygomis, kad neprarastų savo maistinės vertės. Labai praktiškame stalčiuje „Fresh Box“ nuolat palaikoma žema temperatūra, taip sudarant idealias sąlygas šviežiai mėsai, žuviai ir intensyvų kvapą turinčiam sūriui bei apsaugant šių produktų skonį ir savybes.

Didelis energijos vartojimo efektyvumas

Susipažinkite su prietaisu, priskiriamu aukštai energijos vartojimo efektyvumo „E“ klasei. Vadovaujantis 2017 m. liepos 4 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2017/1369, kuriuo nustatoma energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo sistema ir panaikinama direktyva 2010/30/ES, nuo 2021 m. kovo 1 d. taikomi nauji ženklinimo reikalavimai. Pagal minėtą direktyvą senosios „A++“ klasės nebegalioja ir negali būti lyginamos tiesiogiai.

Saugiai ir patogiai laikomas vynas

Speciali lentyna vynui suprojektuota taip, kad buteliai šaldytuve būtų laikomi saugiai, stabiliai ir patogiaiApsaugo stiklą nuo atsitiktinio pasislinkimo ir atskiria gėrimus nuo kitų maisto produktų.

Ilgalaikio patikimumo garantija

Pritaikius novatoriškus technologinius sprendimus, kompresoriai „Haier“ gerokai sumažina virpesius šaldytuvo-šaldiklio veikimo metu, todėl šie prietaisai veikia tyliau ir efektyviau. Pasiekus tokį aukštą kokybės lygį, „Haier“ kompresoriui suteikiama 25 metų garantija*. *Sertifikatas pasiekiamas užsiregistravus svetainėje http://garantija-lt.haier-europe.com/

Nestandartiniai matmenys

Įmontuojami šaldytuvai-šaldikliai išsiskiria didesne talpa ir nestandartiniais matmenimis. Beveik du metrai aukščio ir septyniasdešimt centimetrų pločio bei tobulai suprojektuota vidinė erdvė – šiame šaldytuve turėsite 50 proc. daugiau vietos savo produktams nei įprastiniuose įmontuojamuose modeliuose, taip pat galėsite įdomiau įkomponuoti prietaisą į savo namų erdvę.

Elegantiška šaldytuvo vidaus apdaila

„Haier“ šaldytuvai – tai geriausias sumanaus dizaino ir praktiškumo suderinimo pavyzdys, lemiantis didesnį kasdienio gyvenimo patogumą. Tvirtos lentynos iš grūdintojo stiklo – tai ne tik stilingos šaldytuvo vidaus apdailos detalės, bet ir veiksmingas sprendimas, palengvinantis švaros palaikymą šaldytuve.

Tvarkykite šaldytuvo stalčių ir lentynų išdėstymą pagal savo kasdienius poreikius

Galėdami lanksčiai pertvarkyti lentynų ir lentynėlių konfigūraciją, maksimaliai panaudosite savo šaldytuvo tūrį. Keiskite šaldytuvo erdvę įvairiausiais būdais atsižvelgdami į laikomų produktų rūšį.

3 stalčiai šaldiklyje

Trijuose talpiuose šaldiklio stalčiuose tilps gerokai daugiau produktų, kuriuos galėsite laikyti tvarkingiau. Nuo šiol niekada nepritrūks vietos visai šeimai skirtoms atsargoms.

Viršutinis LED apšvietimas

Siekiant užtikrinti puikų matomumą visose lentynose, šaldytuvo viršutinėje dalyje įrengtas tikslus vidaus apšvietimas SKY LED. Jei mėgstate ką nors sukramsnoti atsikėlę naktį, šis sprendimas tikrai jums patiks.

Atraskite begalę naujų galimybių naudodami „hOn“

Siūlydama galimybę susieti prietaisus per „Wi-Fi“ tinklą su vartotojų mobiliaisiais įrenginiais, įmonė „Haier“ nustato naujus išmaniųjų namų standartus. Naujoji programėlė „hOn“ padidina jūsų šaldytuvo galimybes, suteikdama jums prieigą prie įvairių išskirtinių funkcijų, tokiu kaip „Proactive Temperature“, „Advanced Drink Assistant“ ar „My Inventory“. Naudojimasis moderniomis technologinėmis galimybėmis užtikrins jums visapusišką sąveiką su jūsų prietaisu.

HAIER JŪSŲ NAMUOSE

ins1_22_poprawka_1
haier_inspiracja_2022_logo
ins1_22_poprawka_2

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

I-V 10:00 - 21:00, VI 10:00 - 21:00, VII 10:00 - 20:00
I-V 10:00 - 21:00, VI 10:00 - 21:00, VII 10:00 - 21:00
I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 20:00, VII 10:00 - 19:00
I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 15:00
I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 18:00
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 18:00, VII 11:00 - 16:00
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 16:00, VII Nedirbame
I-V 10:00 - 19:00, VI 09:00 - 15:00, VII Nedirbame

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V