Prekės nr.: PR000112033
299,00 €


  • Atsiimkite prekę esančioje parduotuvėje per 2val.
  • Pristatymas į namus: 1-5d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-5d.d.

Konsultacija ir pardavimai telefonu
8 700 38500

Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:

Bendra informacija
Tipas Bevielė garso kolonėlė
Spalva Juoda
Išmatavimai 146 x 247 x 155 mm
Maksimali garso galia (W) 20 W
Garsas Stereo
Funkcijos Garso auto kalibravimas, ekvalaizeris, galimybė keisti nustatymus per „Sony Music Center“ išmaniąją programėlę
Wi-Fi Yra
Įmontuotas radijo imtuvas Nėra
Bluetooth Yra
Papildomos savybės Google asistentas, Alexa, Chromecast, Spotify
Papildoma informacija „360 Reality Audio“, po 15 min automatiškai persijungia į miego rėžimą, atsparus drėgmei
Integruoti garsiakalbiai 3
Svoris ir matmenys
Svoris 2.5 kg
Jungtys
3.5 mm AUX Yra

Tiesinis aukštųjų dažnių garsiakalbis garsu užpildo visą erdvę nuo lubų iki lubų

Tiesinis aukštųjų dažnių garsiakalbis sukuria garso bangas, kurios perdengia viena kitą, kad suformuotų į viršų nukreiptą bangų frontą. Tai leidžia užpildyti erdvę kambarį užpildančiu garsu taip, kad SRS-RA3000 skambėtų optimaliai, kad ir kurioje kambario vietoje būtumėte.

„360 Reality Audio“ arba „Immersive Audio Enhancement“

Kadangi „360 Reality Audio“ takeliuose įrašyti duomenis apie trijų matmenų garso buvimo vietą, girdėsite nuostabų visą kambarį užpildantį garsą. Tačiau jei jų nėra, nieko tokio – unikalus „Sony“ algoritmas „Immersive Audio Enhancement“ jūsų mėgstamus stereofoninius takelius efektyviai paverčia visą kambarį užpildančiu garsu.

Kas yra kambarį užpildantis garsas?

Nesvarbu, skaitote, gaminate maistą, dirbate ar bendraujate su draugais, kambarį užpildantis garsas yra tobulas priedas. Kaip ir foninė muzika jūsų mėgstamoje kavinėje, ji yra rami ir neįkyri, o garsas skleidžiamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad bet kurioje jūsų namų vietoje būtų sukurta tinkama atmosfera.

„Wi-Fi“ prisijungimas

Naudokitės „Wi-Fi“ ryšiu norėdami pasiekti mėgstamas interneto transliacijos paslaugas per garsiakalbį, valdykite grojaraštį telefonu.

Belaidis ryšys naudojant „Bluetooth®“ technologiją

Susiekite garsiakalbį su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Bluetooth®“ technologiją ir pradėkite sklandžiai transliuoti savo muzikos kolekciją.

Įvairiakryptis garsas ir sodrus žemųjų dažnių garsas

Sklaidytuvas garsą skleidžia horizontaliai visame kambaryje, kad garsas būtų girdimas nuo vienos sienos iki kitos, o pasyvieji spinduoliai atkuria galingą žemųjų dažnių garsą.

Suderinama su „Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad viską galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

Muzika keliuose kambariuose

RA3000 galima lengvai pridėti prie garsiakalbių grupės naudojant „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programą. Tuomet, naudodami programėlę arba „Assistant“ garsiakalbį, galėsite leisti skirtingas dainas skirtinguose kambariuose arba tą pačią muziką visuose namuose.

„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Valdymas balsu

Turite įrenginį su „Google Assistant built-in“ ar „Alexa built-in“? Jei taip, naudodami šią funkciją galite balsu valdyti RA3000. Tiesiog pridėkite RA3000 prie savo garsiakalbių grupės, naudodami „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programą, ir jums tereikės pasakyti žodį – nesvarbu, norite pradėti leisti muziką, pakeisti garsumą ar atlikti vieną iš daugelio kitų funkcijų.

Automatiškai reguliuojamas garsumas 

Kai kurie takeliai yra per garsūs, o kiti – per tylūs, todėl gali tekti nuolat reguliuoti garsumą. RA3000 šią problemą išsprendžia išanalizuodamas kiekvieną takelį ir automatiškai juos paleisdamas vienodu garsumu, taigi jums nereikės nei piršto pakelti.

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony Music Center“ programą į savo išmanųjį telefoną ir muziką valdykite belaidžiu būdu. Galite ne tik pasirinkti grojaraščius ar parinkti paskesnį kūrinį, bet ir reguliuoti nustatymus, pavyzdžiui, vienodintuvą.

Kur padėsite SRS-RA3000?

RA3000 yra kompaktiškas ir užima mažai vietos, todėl tilps beveik bet kur. Kadangi jis yra atsparus drėgmei, galite juo naudotis netgi virtuvėje ar vonios kambaryje. Ten, kur jį padėsite, automatinio kalibravimo ir garsumo valdymo funkcijos užtikrins optimalų garsą.

Atsparumas drėgmei

RA3000 yra atsparus drėgmei, todėl galite jį naudoti potencialiai drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar netgi vonios kambaryje.

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus

Norite pagerinti iš televizoriaus sklindantį garsą? „Bluetooth®“ ryšiu suderinamas BRAVIA® televizorius belaidžiu būdu nusiųs garsą į RA3000, todėl patirsite dar labiau jaudinančius žiūrėjimo pojūčius. Mažesnis vėlavimas reiški, kad tai, ką girdite, tiksliai sinchronizuojama su ekrane rodomu vaizdu. 

Automatinis garso kalibravimas

Kad ir kur padėtumėte RA3000, tiesiog jį įjunkite, paleiskite muziką ir, naudojant vidinį mikrofoną ir unikalų „Sony“ algoritmą, jis bus automatiškai sukalibruotas taip, kad skleistų optimalų garsą. Nereikalingas joks rankinis matavimas ar erzinantis testinis tonas – tiesiog tiksliai nustatytas, kambarį užpildantis garsas.

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

Taikos pr. 15, Klaipėda, „Avitela“ parduotuvė

I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 18:00, VII 11:00 - 16:00

Savitiškio g. 61, Panevėžys, „Avitela“ parduotuvė

I-VII 10:00 - 19:00

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

8:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V