Prekės nr.: S98579
2095,99 €

Prekės pristatymas per 1 - 7 d.d.  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1 - 7 d.d.
  • Pristatymas į namus: per 1 - 7 d.d.

Sony FE 70-200mm F2.8 GM OSS | (SEL70200GM)

Išskirtinis F2.8 kintamojo židinio nuotolio teleobjektyvas

„G Master“ dizainas ir technologijos naujajame fiksuotame F2.8 keičiamojo židinio nuotolio teleobjektyve suteikia neregėtas vaizdų kūrimo galimybes, įspūdingą AF ir išskirtines vaizdo stabilizavimo savybes.

Vieno objektyvo perteikiamas ypatingas detalumas ir „bokeh“

XA (ypatingasis asferinis, angl. „extreme aspherical“) elementas su 0,01 mikrono paviršiaus tikslumas leidžia pasiekti dar neregėtas raiškos ir įspūdingo „bokeh“ aukštumas, kurios suteiks naujų išraiškos galimybių.

Natūralūs vaizdai be nepageidaujamų atspalvių

Keturi ED ir du ypač mažos dispersijos stiklo elementai pašalina chromatinę aberaciją, kad visame vaizde būtų užtikrinta maksimali raiška ir natūralios neišsiliejusios spalvos bet kokiu židinio nuotoliu.

Geriausi šioje klasėje stambaus plano vaizdai

Mažiausias fokusavimo atstumas – 0,96m, didinimas iki – 0,25x. Slankusis fokusavimo mechanizmas pašalina iškraipymus ir aberaciją, kurie paprastai trukdo pasiekti aukštą kokybę fotografuojant stambius planu.

Spartus AF – nuotraukoms ir filmams

Modernios dvigubos linijinės ir žiedinės SSM (ultragarso bangų variklio, angl. „Super Sonic wave Motor“) pavaros šiame didžiuliame objektyve suteikia daugiau tikslumo ir galimybių fotografuojant ir filmuojant su AF.

Objektyvo konfigūracija

„G Master“ serijos objektyvai vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes perkelia į dar neregėtas ir anksčiau nepasiekiamas aukštumas, nes juose puikiai dera išskirtinai didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V