Prekės nr.: S84448
707,99 €

Prekės pristatymas per 1 - 7 d.d.  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1 - 7 d.d.
  • Pristatymas į namus: per 1 - 7 d.d.

Sony Vario-Tessar T* FE 24-70mm F4 ZA OSS (Black) | (SEL2470Z) | Carl Zeiss

 

Nuostabus ZEISS kintamojo židinio nuotolio objektyvas viso kadro aparatams

Šis kompaktiškas kintamojo židinio nuotolio objektyvas padės išnaudoti visus viso kadro fotoaparatų su E tipo jungtimi privalumus. Fiksuota F4 maksimali diafragma leidžia išlaikyti fiksuotą ekspoziciją per visą 24–70 mm priartinimo diapazoną, o ZEISS optinė įranga su T* danga užtikrina įspūdingai ryškius ir gražius vaizdus. Be to, jis apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės.

Universalus kintamojo židinio nuotolio objektyvas kasdieniam fotografavimui

Išskirtinės šio „ZEISS Vario-Tessar®“ optinės įrangos charakteristikos ir 24–70 mm diapazonas puikiai dera prie α7 serijos aparatų, todėl galėsite mėgautis ir aukšta vaizdo kokybe, ir funkcionalumu fotografuojant.

Ištobulinta optinė įranga įspūdingiems vaizdams

Asferiniai ir itin didelės dispersijos optiniai elementai padeda vaizdus užfiksuoti tiksliai iki pat kampučių be jokių iškraipymų ir mažesne spalvų aberacija. T* danga sumažina atspindžius ir dvejinimą.

Fiksuota ekspozicija bet kokiu priartinimo nustatymu

Didžiausia F4 diafragma esant bet kokiam židinio nuotoliui reiškia, kad galima priartinti ir užfiksuoti pasirinkus bet kokią diafragmą nesijaudinant dėl ekspozicijos ar ryškumo gylio nustatymų keitimo.

Visada ryškus ir aiškus vaizdas

Optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja fotoaparato sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti, kad būtų galima fiksuoti ryškius ir aiškius nakties vaizdus ir vaizdus patalpose, esant prastam apšvietimui.

Objektyvo konfigūracija

Legendinė ZEISS kokybė pagaminta ir sukalibruota specialiai „Sony“ vaizdo įrašymo gaminiams. T* danga užtikrina išskirtinį vaizdo perteikimą ir kontrastiškumą.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V