Prekės nr.: S92289
901,99 €

Prekės pristatymas per 1 - 7 d.d.  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1 - 7 d.d.
  • Pristatymas į namus: per 1 - 7 d.d.

Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm F4 ZA OSS (Black) | (SEL1635Z) | Carl Zeiss

Plačiakampis priartinimas, ZEISS kokybė ir kontrastas

Šis viso kadro E tipo tvirtinimo 16–35 mm ZEISS Vario-Tessar®“ priartinantis objektyvas užtikrina puikų kompaktiško ir lengvo aparato veikimą. Dėl plataus priartinimo diapazono ir integruoto optinio vaizdo stabilizavimo šis įrenginys yra puikus pasirinkimas fiksuojant momentines nuotraukas, scenas patalpose, grupių nuotraukas, peizažus ir kt., ypač naudojant su viso kadro α7 serijos fotoaparatu. Nuolatinė F4 didžiausia diafragma palengvina ekspozicijos ir ryškumo gylio valdymą.

Plataus kampo poveikis priartinimo diapazonui

Kompaktiškas plataus kampo priartinantis objektyvas apima platų židinio nuotolių diapazoną ir fiksuoja išskirtinės kokybės vaizdus, ypač jei naudojamas kartu su α7 serijos viso kadro vaizdo jutikliu.

Ištobulinta optinė įranga įspūdingiems vaizdams

AA (patobulinti asferiniai), asferiniai ir ED optiniai elementai padeda fiksuoti „nuo kampo iki kampo“ su mažiau iškraipymų ir mažesniu spalvų nuokrypių. T* danga sumažina atspindžius ir dvejinimą.

Fiksuota ekspozicija bet kokiu priartinimo nustatymu

Didžiausia F4 diafragma esant bet kokiam židinio nuotoliui reiškia, kad galima priartinti ir užfiksuoti pasirinkus bet kokią diafragmą nesijaudinant dėl ekspozicijos ar ryškumo gylio nustatymų keitimo.

Visada ryškus ir aiškus vaizdas

Optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja fotoaparato sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti, kad būtų galima fiksuoti ryškius ir aiškius nakties vaizdus ir vaizdus patalpose, esant prastam apšvietimui.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V