Prekės nr.: PR000110885

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę. Taip pat galite tęsti apsipirkimą grįždami į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašydami, kokios prekės ieškote.

Panašios prekės
Bendra informacija
Tipas Wi-Fi kartotuvas
Išmatavimai 80×54×70 mm
Ryšiai Wi-Fi
Antenos 2
Kitos savybės
On/off mygtukas Taip
Tinklas
„Wi-Fi“ standartas Wi-Fi 4 (802.11n)

Lengvas „Wi-Fi“ plėtinys

Atsibodo „Wi-Fi“ „negyvoji zona“? „Mi Wi-Fi Range Extender Pro“ gali padėti lengvai prisijungti prie tinklo.
Padėkite ilgintuvą šalia maršrutizatoriaus, įjunkite maitinimą ir palaukite, kol pradės mirksėti geltona indikatoriaus lemputė.
Nuskaitykite QR kodą, kad įdiegtumėte programą, ir vykdydami instrukcijas pridėkite įrenginį.
Kai indikatoriaus lemputė tampa mėlyna, poravimas baigtas.
Dabar galite paprasčiausiai atjungti ir prijungti „Mi Wi-Fi Range Extender Pro“ vietoje, kad jūsų namuose būtų geriausia signalo kokybė ir aprėptis, nereikėdami iš naujo konfigūruoti ilgintuvo.

Pagerinkite savo belaidį tinklą

„Mi Wi-Fi Range Extender Pro“ belaidžiu ryšiu prisijungia prie jūsų maršrutizatoriaus, sustiprindamas ir išplėsdamas jo signalą kiekviename namo kampe - net ir tose, sunkiai pasiekiamose vietose, kaip vonios kambariai, balkonai, miegamieji.
Tai užtikrina didesnę patikimo ir spartaus interneto aprėptį tokiems prietaisams kaip nešiojamieji kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, žaidimų konsolės ir išmanieji televizoriai.

2 × 2 išorinė antena,
kurios perdavimo greitis yra iki 300Mbps

Pridėkite „Wi-Fi“ plėtiklius, kad labai pagreitintumėte žaidimų ir filmų žiūrėjimo patirtį.
„Mi Wi-Fi Range Extender Pro“ dabar yra su 2 × 2 išorine antena, kad išlaikytų 300Mbps perdavimo greitį ir kartu padidintų signalo stabilumą.
  • 2×2

    Išorinė antena

  • 300

    Mbps

  • Bevielis internetas

    Patobulinta aprėptis

 

Palaikykite iki 16 vienu metu prijungtų įrenginių

Prisijungę prie esamo maršrutizatoriaus, visada gausite patikimą ryšį, kad ir kur žiūrėtumėte televizorių, pasivytumėte naujausias serijas ar pasidalintumėte laimingais prisiminimais su vaikais per vaizdo skambutį.
 

Raskite geriausią vietą naudodami „Mi Home“ programą

Norint pasiekti geriausių rezultatų, „Mi Wi-Fi Range Extender Pro“ reikia pastatyti kur nors tarp maršrutizatoriaus ir negyvosios zonos ir su stipriu ir stabiliu maršrutizatoriaus signalu - tai galite patikrinti naudodami „Mi Home“ programą.
 

ekspertų konsultacija: 8 700 77700

8:00 - 20:00
I-VII