Kas tai?

Tai išmanioji FASTLINK televizija, vienintelė Lietuvoje turinti aukštos raiškos 4K kanalus. Šią paslaugą galima užsisakyti visose „Avitela“ ir „Elektromarkt“ parduotuvėse bei internetu avitela.lt.

FASTLINK – pirmasis 4K ULTRA HD televizijos tiekėjas Lietuvoje – suteikia Jums išskirtinę galimybę – visi perkantys Elektromarkt parduotuvėse ir internetu www.elektromarkt.lt, galės net 3 mėn. mėgautis išmaniąja 4K Ultra HD televizija visiškai NEMOKAMAI!

Kodėl verta įsigyti?

Su FASTLINK televizija Jūs įgysite daug privalumų:

Kiek kainuoja?


Planas „LAISVAS“ - tai nauja mėgavimosi vaizdu patirtis su tokiais 4K UHD raiškos kanalais kaip:

Nasa TV 4K UHD – NASA misijos, transliacijos iš kosmoso, astrobiologija. Tai eksperimentinis itin aukštos raiškos televizijos kanalas, sukurtas pagal „Space Act“ susitarimą su „Harmonic Inc.“, kuriame yra didelio formato NASA archyvų turinys ir muzikinis garso takelis. NASA televizija yra gavusi net du „Emmy“ apdovanojimus!

Funbox 4K UHD – gamta, ekstremalus sportas, menai ir kultūra, gyvenimo būdas: žvaigždžių gyvenimas, laidos apie madą, filmai.

HOME 4K UHD kanalu yra rodomi gražūs gamtos vaizdai, kurie ypač gerai atskleidžia visus 4K raiškos privalumus.

Insight 4K UHD - pirmaujantis pasaulyje 4K UHD kanalas, pasižymintis puikia vaizdo kokybe ir hipnotizuojančiais vaizdais. Tai pirmasis interaktyvus kanalas, kuris kuria naują patirtį žiūrovui, fotografuodamas ir transliuodamas turinį 4K UHD raiška.

Extreme 4K UHD – sporto ir pramogų kanalas. Tai geriausia aukščiausio lygio ekstremalių sporto šakų „mišrainė“ Ultra HD 4K rezoliucijoje.

Plano LAISVAS kanalų sąrašas

Kaip užsisakyti parduotuvėje?

  • Norėdami užsisakyti Fastlink televiziją, kreipkitės į parduotuvės darbuotoją;
  • Darbuotojas užpildys atitinkamą formą su Jūsų kontaktiniais duomenimis: vardu, pavarde, telefono nr., el.pašto adresu;
  • Per 24 val. su Jumis susisieks Fastlink atstovas ir susiderins visas sąlygas dėl nemokamos televizijos.

Kaip užsisakyti internetu?

  • Rinkdamiesi televizorių e-parduotuvėje, ieškokite „dovanėlės“ ženkliuko su pavadinimu „4K UHD televizija 3 mėn. nemokamai“;
  • Atlikę užsakymą internetu, sulauksite el.laiško su mygtuku GAUTI DOVANĄ;
  • Paspaudę šį mygtuką, pateksite į Fastlink užsakymo formą, kurią užpildžius su Jumis susisieks Fastlink atstovas.
Ką daryti pasibaigus 3 mėnesių (nemokamos paslaugos) laikotarpiui?

Norėdami ir toliau naudotis išmaniąja Fastlink televizija, pasibaigus nemokamos paslaugos laikotarpiui, kreipkitės į Fastlink atstovą tam, kad sudaryti standartinę paslaugos sutartį pagal tuo metu galiojančius įkainius. Norėdami atsisakyti paslaugos, grąžinkite įrangą paslaugos tiekėjui Fastlink.

Daugiau informacijos apie 4K UHD televiziją:


Rinktis prekes >>

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V