Prekės nr.: PR000103048

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę. Taip pat galite tęsti apsipirkimą grįždami į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašydami, kokios prekės ieškote.

Bendra informacija
Tipas Fotoepiliatorius
Spalva Balta
Papildoma informacija Tinka visoms kūno zonos
Pakuotės turinys
Pridedami priedai 1 galvutė

IPL840 88585 Medisana fotoepiliatorius

 

Mūsų oda turi būti lygi ne tik pavasarį ar vasarą, MEDISANA plaukų šalinimo sistema tai daro nuolat, nes ji turi efektyvią ilgalaikio plaukų šalinimo technologiją. Giliai po oda dezaktyvuoja plaukų šaknis ir taip neleidžia plaukams vėl ten augti. 

Praėjus vos 4 savaitės nuo naudojimo pradžios, MEDISANA plaukų šalinimo sistemos, galima pastebėti plaukų sumažėjimą iki 50 procentų. MEDISANA plaukų šalinimo sistema IPL840 skirta lengvai ir ypač saugiai naudoti namuose. Dėl savo glotnaus paviršiaus, jam liečiantis su oda bus itin lengvas ir paprastas naudojimas. 

MEDISANA IPL840  turi automatinį odos atspalvio jutiklį, 6 šviesos intensyvumo lygius (4 rankiniu būdu pasirenkami lygiai). Impulsų skaičius 100 000. Prietaisas automatiškai išsijungia po 3 minučių, kai jis nenaudojamas. 

Naudojimas iš tinklo.

 

ekspertų konsultacija: 8 700 77700

8:00 - 20:00
I-VII