Prekės nr.: S181486
16,49 €



  • Atsiimkite iš parduotuvės per 1-5d.d.
  • Pristatymas į namus: 1-5 d.d.
Digitus Mini SFP Module DN-81000-02 Multimode, Cisco-compatible LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V