Prekės nr.: PR000087191
699,99 €


Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:

Prekės kiekis ribotas, prašome kreiptis telefonu 8 700 38500 ar el. paštu [email protected]

Dėmesio! Paskutinis vienetas!

  • Prekė nenaudota (nauja)
  • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
  • Prekė buvo eksponuojama
  • Įeina visi priklausantys priedai
  • Pilna garantija

  • Atsiimkite prekę esančioje parduotuvėje per 1 val.
  • Pristatymas į namus: 1-5 d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-5 d.d.
Bendra informacija
Tipas Automatinis kavos aparatas
Spalva Juoda
Išmatavimai 34,5 x 28 x 41,5 cm
Slėgis 15 bar
Vandens indo talpa 1,9 l
Nukalkinimo sistema Yra
Laido ilgis 1,1 m
Pagrindinės savybės
Galingumas, W 1450 W
Kavos temperatūros nustatymas 2 lygiai
Kavos pupelių talpa 200 g
Naudojama kava Pupelės
Tuščio bakelio indikatorius Yra
Kavos gėrimų rušys
Capuccino kavos paruošimas Yra
Naujas posūkis ruošiant cappuccino

D serijos kavos aparatams būdingos paprastos, aiškios linijos ir aukšto lygio meistriškumas. Dėl paprastojo teksto ekranėlio ir optimaliai ergonomiško ratuko prietaisą lengva ir patogu valdyti.

Be to, jį paprasta programuoti ir prižiūrėti. Šiame kavos aparate įdiegtos pažangios technologijos leis vos keliais veiksmais paruošti tradicinius kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus.

Funkcionalus ir prabangus

Ypač greitai veikiantis ir lengvai valdomas D6 kavos aparatas per akimirksnį paruoš idealią kavą. Tai lemia patogus paprastojo teksto ekranėlis ir „Easy Cappuccino“ sistema su sukamuoju ratuku. D6 kavos aparatas pateikia naują klasikinio dizaino interpretaciją, papildytą rafinuotomis detalėmis. Techniškai ir ergonomiškai optimizuota „Easy Cappuccino“ sistema leis paruošti nepriekaištingus kavos gėrimus su pienu, pavyzdžiui, cappuccino su gundančiai švelnia ir it oras lengva pieno puta.

Išskirtinės kokybės kava

Dėl įdiegtų pažangių naujoviškų sprendimų šiuo aparatu galima paruošti šešis kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus. „AromaG2“ kavos malūnėlis dėl ištobulinto ašmenų malimo kampo užtikrina idealų šviežiai malamų pupelių rupumo lygį, maksimaliai išsaugodamas jų aromatą. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja plikymo laiką, atskleisdama visą puokštę kavos pupelėse slypinčių aromatų.

Paprastas valdymas priekinėje aparato dalyje

Dėl paprastojo teksto ekranėlio ir optimaliai ergonomiško sukamojo ratuko prietaisą lengva ir patogu valdyti. Naudojantis atskirai įsigyjama „Smart Connect“ jungtimi, jį galima valdyti net išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

   

Automatiškai filtrą aptinkanti išmanioji vandens sistema (I.W.S.®)

CLARIS vandens filtrai tiekia aukščiausios kokybės vandenį, kad galėtumėte išgauti nepriekaištingą kavos skonį. Be to, jie apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir sulaiko medžiagas (tokias kaip sunkieji metalai ir chloras), kurios gadina vandens skonį ir kvapą. JURA sukurta išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) leidžia maksimaliai panaudoti filtro galimybes. Filtras ir kavos aparatas susieti belaidžiu ryšiu naudojant RFID technologiją. Aparatas automatiškai atpažįsta filtrą. Lengvesnio ir patikimesnio filtro naudojimo būdo dar nėra buvę.

 

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

Ukmergės g. 246A, Vilnius, „Avitela“ parduotuvė

I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 18:00, VII 11:00 - 16:00
Prekės nr.: PR000087191

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

8:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V