Prekės nr.: S348357
37,99 €
  • Atsiimkite iš parduotuvės 1-5 d.d.
  • Pristatymas į namus: 1-5 d.d.

Dabar visada galėsite turėti viską, ko jums reikia, po ranka. Daugiafunkcinis "Budi" kortelių skaitytuvas leidžia akimirksniu perkelti failus, jame galima laikyti iki 3 SD kortelių ir 15 TF kortelių. Taip pat siūlomas praktiškas USB-C į USB-C laidas ir 3 adapteriai (USB-A į USB-C, USB-C į micro USB ir USB-C į lightning). Taip pat yra 2 lizdai nano SIM kortelėms, o rinkinyje papildomai pateikiamas įrankis, kad jas būtų galima lengvai pakeisti. Be to, skaitytuvas gali veikti kaip telefono stovas ir yra labai patvarus - jo korpusas pagamintas iš patvaraus aliuminio.
 

PRIDĖTAS USB-C LAIDAS

Ar paprastai naudojate kelis įrenginius su skirtingais prievadais? Dabar galite palengvinti jų įkrovimą ir failų perkėlimą! Rinkinyje yra USB-C laidas, kuris palaiko PD standartą ir leidžia įkrauti pasirinktą įrangą iki 65 W galia. Taip pat gausite 3 adapterius: USB-A į USB-C, USB-C į "micro USB" ir USB-C į "lightning". Tai suteikia jums laisvę naudoti skirtingas konfigūracijas ir pritaikyti kabelį pagal savo poreikius! 

PRAKTIŠKAS IR REIKALINGAS PRIETAISAS

Šis praktiškas prietaisas ypač pravers grafikos dizaineriams, fotografams, vaizdo įrašų montuotojams ir kitiems, kuriems kasdien reikia tvarkyti daugybę failų. "Budi" skaitytuve yra 3 SD kortelių lizdai ir net 15 TF kortelių lizdų. Tai reiškia, kad visas svarbiausias nuotraukas ar vaizdo įrašus visada galėsite turėti su savimi! Be to, gaminys leidžia vienu metu skaityti ir rašyti failus į 2 korteles. Didžiausia palaikoma talpa yra 512 GB.


 

SPECIFIKACIJOS

Tipas: atminties kortelių skaitytuvas
Pakuotės turinys: kortelių skaitytuvas, saugojimo dėklas, USB-C į USB-C 3.0 laidas, USB-A į USB-C adapteris, USB-C į "Lightning" adapteris, USB-C į micro USB adapteris, SIM kortelės išėmimo įrankis, dirželis
Gamintojas: Budi
Spalva: juoda
Įvestis: USB-C 3.0 Male
Išvestis: 1x SD kortelė, 1x TF kortelė, 1x USB-A 2.0
Perdavimo greitis (USB-A): iki 480 Mb/s
Palaikomos atminties kortelės: Micro SD (TF) 3.0 / SD 3.0
Maksimali palaikoma talpa: 512 GB
Suderinamumas: suderinamas su "Windows" operacine sistema, "Mac OS", "Linux", išmaniausiais telefonais (su OTG funkcija)
Matmenys: 160 x 41,8 x 19,7 mm
Svoris: 110 g
Kortelių lizdai: 3x SD kortelės lizdas, 15x TF kortelės lizdas, 2x nano SIM kortelės lizdas


KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 77700

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V